بله، در محاسبه قیمت محصولات، اجرت ساخت و مالیات بر ارزش افزوده لحاظ گردیده است.

بله، قیمت های سایت هر ساعت از روی نرخ طلای اتحادیه به روز می شود. طلا سازان سعی بر این داشته که با توجه به امکانات فراوانی که در ایمنترنت هست از سایتهای معتبر دقیق ترین و معتبرترین پلاتفرم را انتخاب کند و به صورت لحظه ایی قیمتطلا را محاسبه کرده و به قیمت محصولات لحاظ نماید. بنابراین شما با خیال راحت می توانید در هر لحظه از شبان روزی قیمت طلا را از طریق طلا سازان مطلع شده و تصمیم به خرید طلا یا جواهرات مورد نظر را داشته باشید.
توجه داشته باشید که معمولا طلا با نوسانات زیاد اما با نرخ خیلی کم در حال تغییر رو به بالا و پایین است شما خیلی نگران این نباشید این نواسانات همیشه معمولی و عادی است مگر اینکه اتفاقاتی خیلی بزرگ پیش بیاید که نوسانات بازار تغییر ناگهانی پیش بیاد که کاری از دست کسی بر نمی آید همه ما در ایران زندگی می کنیم و این نواسانات را می شناسیم.

بنا به دستور قضایی پلیس فتا، خرید از درگاه اینترنتی باید توسط کارت شخص تحویل گیرنده صورت گرفته باشد. به همین جهت برای خریدهای بالای یک میلیون تومان چنانچه اولین خرید شما از سایت ما باشد، این احراز هویت انجام می گردد به این صورت که شماره کارت بانکی شما با شماره کارتی که در درگاه ما ثبت شده تطبیق داده می شود و در هنگام تحویل محصول نیز کارت شناسایی رویت می گردد.

بعضی کالاها باید در پروسه ساخت قرار بگیرد و به طور کامل آماده نیست. در این صورت با پرداخت 12% از قیمت محصول بعنوان بیعانه، سفارش شما ثبت شده و با رنگ و سایز و سنگ و بقیه موارد دلخواه شما در پروسه ساخت قرار میگیرد بنا به نوع کالا سه تا هفت روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساختش انجام شده و به دست شما برسد.اگر برای زمان تحویل دقیق سفارش خود سوال و ابهامی دارید حتما با شماره پشتیبانی سایت 09123227740 تماس حاصل فرمایید.

توضیح:

ما برای اینکه هرچه بیشترامکان سفارشی سازی کالاهای خود را بنا به خواسته و سلیقه مشتری داشته باشیم در سایت امکان انتخاب سایز، نوع سنگ، رنگ سنگ و سایر موارد را برای مشتریان عزیز فراهم آورده ایم و تمام تلاش خود را انجام داده ایم تا زمان آماده سازی محصول و رسیدن آن به دست شما به حداقل برسد. این پروسه حداقل سه روز کاری و حداکثر هفت روز کاری زمان می برد.

کالاهایی که باید در پروسه ساخت قرار بگیرد با وزن تقریبی در سایت تعریف شده اند و وزن دقیق آنها بعد از ساخت مشخص میشود و در فاکتور نهایی مشتری ثبت می شود و قیمت نهایی نیز بر اساس وزن دقیق بعد از ساخت محاسبه می شود.
* وزن نهایی حداکثر ده درصد با وزن اعلام شده در سایت اختلاف دارد که می تواند کمتر یا بیشتر شود.

قیمت بر اساس روز تحویل محاسبه می گردد.
توضیح: مبلغ بیعانه دوازده درصد قیمت کل بوده که برای ثبت سفارش توسط مشتری پرداخت می شود و اصل مبلغ در روز تحویل تسویه می گردد به همین علت قیمت نهایی بر اساس قیمت طلا در روز تحویل محاسبه می گردد. اگر مایلید که طلا را به قیمت روز سفارش خریداری بفرمایید لطفا با پشتیبان سایت ما تماس بگیرید تا مبلغ کل سفارش را پرداخت بفرمایید و فاکتور بر اساس قیمت روز سفارش برای شما صادر شود. فقط توجه داشته باشید که بعد از ساخت طلا وزن و قیمت نهایی ممکن است کمی تفاوت داشته باشد که در این صورت مابالتفاوت آن محاسبه شده و به اطلاع شما می رسد.

بنا به دستور قضایی پلیس فتا، خرید از درگاه اینترنتی باید توسط کارت شخص تحویل گیرنده صورت گرفته باشد. به همین جهت برای خریدهای بالای یک میلیون تومان چنانچه اولین خرید شما از سایت ما باشد، این احراز هویت انجام می گردد به این صورت که شماره کارت بانکی شما با شماره کارتی که در درگاه ما ثبت شده تطبیق داده می شود و در هنگام تحویل محصول نیز کارت شناسایی رویت می گردد.

ارسال برای مناطق 24 گانه تهران توسط پیک خود ما و برای شهرستان توسط پست پیشتاز انجام می گیرد. هزینه ارسال رایگان و بر عهده ماست. اگر به جز شرایط فوق ارسال به طریق دیگری به خواست مشتری انجام شود هزینه آن بر عهده مشتری است.

تمام بسته هایی که برای شهرستان پست می شود بیمه میگردد. ارسال برای تهران نیز توسط پیک امین ما انجام میشود.
برای کسانی که تهران هستند به خاطر اینکه طلاسازان در تهران مستقر است بنابراین تحویل از طریق پیک خواهد بود و برای شهرستان چون با پست پیشتاز ارسال می شود اگر در روز تحویل حضور نداشته باشید از دفتر پست همان کد پستی شما می توانید با در دست داشتن کارت شناسایی سفارش خود را تحویل بگیرید.

اگر در زمان ارسال کسی برای تحویل سفارش نباشد چه میشود؟

گروه ارسال حرف ایی و دوره دیده طلا سزان با هماهنگی  قبل از ارسال با مشتری تماس می گیرد و هماهنگی های لازم انجام میشود در این صورت اگر در زمان تحویل کالا مشتری برای گرفتن بسته حاضر نباشد کالا برگشت میخورد و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری است.  این موضوع در تهران است.
توجه داشته باشید همه محصولات فقط با بسته بندی طلاسازان انجام شده و به دست شما خواهد رسید و محصول شما دارای فاکتور سازنده و فروشنده و همانطور گارانتی تعمیر تا یک هفته را خواهد داشت

در هنگام سفارش در صفحه مشخصات ارسال یک بخش توضیحات وجود دارد در آن قسمت می توانید تمام توضیحات مورد نظر خود را وارد بفرمایید. یا با شماره پشتیبانی 09123227740 تماس گرفته و موارد را هماهنگ کنید. و حتی می توانید آدرس دومی را همبه آن اضافه کنید مثلا منزل و محل کار که هر کدام را بودید با هماهنگی تلفنی به دست شما خواهیم رساند البته این موضوع برای تهران است و همانطور که می دانید چون برای شهرستان از طریق پست پیشتاز انجام می شود بدون هیچ نگرانی اگر چنانچه در روز تحویل در آرس مورد نظر نبودید با ارائه کارت شناسایی به اداره پست محل خود مراجعه و بسته خود را تحویل بگیرید. مبارکتان باشد