طلا سازان با از سال 1357 شمسی با هدف گردهمایی طلا سازان هنرمند ایرانی و خارجی فعالیت خود را در زمینه ساخت سفارشی برای طلا فروشان و مشتریان شروع کرد در جهت اهداف طلا سازان که طراحی و تولید زیورآلات و طلا و جواهرات با ارزش؛با  پشتوانه تجربه و سابقه دیرینه خانوادگی و همت و تلاش های بی رویه و کار و کوشش شبانه روزیی توانست جایگاه خوبی را در بین صنعتگران این صنف پیدا کند. بسیاری از همکاران و فروشندگان طلا را در نقاط مختلف کشور همکاری خوبی و مستمری را با طلا سازان کرده و باعث ایجاد گروه بزرگی از هنرمندان طلا ساز ایران شدند. طلا سازان ابتدا برای صادرات اثر هنری ایران به خارج اقدامات خوبی انجام داد و توانست کشورهای زیادی را زیر پوشش قرار دهد .
هم اکنون که به خاطر ازدیاد جمعیت و زندگی شهری بسیار شلوغ طلا سازان تصمیم گرفت که برای خدمات بیشتر برای ایرانیان عزیز؛ سایت بزرگ طلا سازان را راه اندازی کند در ابتدا کمی مسیر سخت بود اما به مدت اینترنت خوب و درک بیشتر مردم از خرید اینترنتی و همینطور بستر امن پرداخت سایت طلا سازان با کسب رتبه خوب در گوگل و بازدید های فراوان توانست مشتریان زیادی را از تمام ایران و حتی خارج از کشور به سمت خود هدایت کند.
طبیعتا طلا سازان تعهد بیشتری را برای خود قائل شده و هر روز خدمات خود را بیشتر کرده و از هنرمندان طلا ساز و طلا سازان خوب کشور ایران بهره های فراوانی برده تا بتواند زیباترین و مناسب ترین قیمت و حتی یک دوم قیمت بازار را در اختیار شما بگذارد.
علاقمندان به طلا و جواهرات و خریداران عزیز می دانند که خرید رند طلا کمی مشکل است به خاطر اطلاعات پایین خریداران است. اما طلا سازان به طور شفاف با بهره گیری از تکنولوژی روز قیمت لحظه ای طلا را دقیقا بعد از خرید شما حساب کرده و شما صاحب آن خواهید بود. بنابراین شما به راحتی با یک نگاه کلی خواهید توانست قیمت طلا؛ اجرت ساخت و قیمت سنگ های قیمتی و دستمزد را به صورت لحظه ای دیده با سایر طلا فروشی ها مقایسه کنید و خرید خود را از طلاسازان با خیال راحت انجام بدهید.

 طلا سازان ایران شکوه، برازندگی و زیبایی ایرانی را به شما هدیه می کند. طلا سازان با نوع آوری و خلاقیت های زیادی که دارد؛ به عرصه رقابت با سایر تولیدکنندگان طلا و جواهر در ایران وارد شده است. همانطور که می بینید؛ اکنون پس از گذشت به 38 سال از آغاز طلا سازیو فروش طلا های هنری با قیمت مناسب، می ­توان آن را یکی از برجسته ترین نام های هنر و صنعت جواهرآلات ایران محسوب داشت. طلا سازان در طی تمامی این سالیان توانسته است به لطف روحیه خستگی ناپذیر، اندیشه خلاق و نگاه پر شور خود، دنیای چشم ­نوازی از رنگ ها و طرح های زیورآلات را به مردمان شایسته و گرانقدر این مرز و بوم تقدیم دارد.